ДИЗАЙН ТА РЕМОНТ ДЛЯ КОЖНОГО
Отримати вартість ремонту під ключ
Ми зв'яжемось з вами протягом години і детально розповімо стосовно наших послуг та тарифів
Стан приміщення
Площа приміщення
Ми зв'яжемось з вами протягом години
Отримати вартість на дизайн проєкт
Який формат проєкту Вам потрібен
Ми зв'яжемось з вами протягом години
Ви вже тут
На даний момент ви знаходитеся саме на цій сторінці

Комплексний ремонт під ключ
з дизайн проєктом

Меню

Дизайн та ремонт для кожного

Вартість робіт

Ремонтні роботи - загальнобудівельні, сантехнічні, електромонтажні та малярні роботи, влаштування гіпсокартонних конструкцій, вкладання плитки, ламінату та паркету, монтаж сантехнічного наповнення, фарбування стін та стелі, влаштування натяжної стелі, монтаж освітлення тощо.

Будівельні матеріали - гіпсокартон, штукатурка, шпаклівка, склохолст, штукатурні кутики, проводка, підрозетники, сантехнічні труби, будівельні суміші тощо.

Оздоблювальні матеріали - керамічна плитка, фарба, ламінат, паркет тощо.

Наповнення - унітаз, рукомийник, ванна, душ, змішувачі, двері, розетки та вимикачі, освітлення тощо.

Ремонт під ключ від 300$ на м2

В ціну входять:

Візуалізації приміщень - фотореалістичні зображення усіх приміщень без зображення меблів. З візуалізацій буде зрозуміло, яку саме підлогу ми будемо робити, колір стін, дизайн дверей та плінтусів, сантехнічне наповнення, унітаз, ванна, рукомийник, оздоблення стін плиткою. Візуалізації доповнюються планом розташування меблів для меблярів.

Будівельні креслення - Усі необхідні креслення та схеми для якісної та швидкої реалізації проєкту. Плани оздоблення підлоги, розташування сантехнічного та електричного обладнання, розташування дверей, розташування вимикачів та розеток із вказівкою їх зв'язку з освітленням, схеми стелі, розгортки із розкладкою плитки та інше.

Комплектація проекту - специфікація використаних оздоблювальних матеріалів та наповнення. Плитка, ламінат, фарба, сантехніка, двері тощо.

Технічний дизайн проєкт 15$ на м2

В ціну входять:

Про стиль

Ми використовуємо прості дизайнерські рішення — це шлях до балансу між естетичним стилем та привабливим бюджетом

Ми працюємо у сучасному стилі надихаючись скандинавським підходом до створення житлового простору. При створенні інтер'єру особливу увагу ми приділяємо функціональності, ергономічності та доречності наших стилістичних рішень.

Наша мета, створити ремонт за всіма сучасними стандартами якості та стилю, який ви легко продовжите наповнювати та обживати.

PS: Якщо в майбутньому у вас виникнуть складнощі із вибором, наприклад дивану, ви завжди зможете отримати безкоштовну допомогу наших дизайнерів.

Переконайтесь у якості

Ми переконані в тому, що якість треба бачити, а не слухати про неї

Коли мова йде про рівень виконання ремонтно-будівельних робіт, то найкращий спосіб переконатися у їх якості, це побачити все на власні очі.

Якщо ви хочете побачити нас у справі, то ми із задоволенням організуємо для вас ознайомлювальний виїзд на один з наших об'єктів.

Подивіться наш блог

Тут ми ділимося своїм досвідом, розповідаємо про принципи роботи нашої компанії, про процес проектування і будівництва, а також про все, що з цим пов'язано.

Блог про будівництво та ремонт

Перейти
Залишились питання?
Зв'яжіться з нами та ми відповімо на усі ваші запитання

Вул. Козацька 120/4, Київ
Пн-Пт 9:00 - 19:00

Наші контакти

2021 © osnova-studio.com
Будь-яке використання або копіювання матеріалів або збірки матеріалів сайту, елементів дизайну та оформлення допускається лише з дозволу правовласника і тільки з посиланням на джерело: www.osnova-studio.com