ДИЗАЙН ТА РЕМОНТ ДЛЯ КОЖНОГО
Отримати вартість ремонту під ключ
Ми зв'яжемось з вами протягом години і детально розповімо стосовно наших послуг та тарифів
Стан приміщення
Площа приміщення
Ми зв'яжемось з вами протягом години
Отримати вартість на дизайн проєкт
Який формат проєкту Вам потрібен
Ми зв'яжемось з вами протягом години
Ви вже тут
На даний момент ви знаходитеся саме на цій сторінці
Комплексний ремонт під ключ
з дизайн проєктом
Меню
Дизайн та ремонт для кожного
Що ми пропонуємо
Ми створюємо якісний ремонт за розумні гроші
OSNOVA – українська компанія діюча на ринку з 2015р. Компанія надає послуги у ремонтно-будівельній сфері. Основним напрямком є розробка дизайн проєктів інтер’єру та виконання ремонтних робіт під ключ.

Основна мета - зробити якісний ремонт нормою для кожного.

Використовуючи свій досвід роботи у сфері інтер'єрного дизайну та виконання ремонтно-будівельних робіт - ми пропонуємо власний підхід до розробки дизайн проєктів та процесу реалізації.

Наші замовники – люди які хочуть замовити послугу під ключ, від дизайн проєкту до реалізації, а також, люди які хочуть замовити лише проєкт, або лише реалізацію проєкту.
Ремонт під ключ
Розробка дизайн проєктів
Виготовлення корпусних меблів
Нащі замовники отримують будівельні матеріали зі знижкою у 20% від ринкової ціни.
Ми починаємо роботу наступного робочого дня після підписання договору. Розробка дизайн проєкту триває від 2х тижнів. Ремонтні роботи - від 50 робочих днів.
В ході виконання ремонтно-будівельних робіт ми надаємо детальну звітність щодо виконаного обсягу та використаних матеріалів. Усі роботи виконуються лише після підписання договору.
Будівельні матеріали зі знижкою - 20%
Швидкість реалізації
Договір та звітність
Принципи компанії
Перший етап роботи - створення дизайн проєкту. У постійному діалозі із замовником, ми створюємо дизайн його ремонту та усю необхідну робочу документацію для початку робіт.
Ми виконуємо усі види ремонтно-будівельних робіт. Будівельники працюють під постійним наглядом менеджера по проєктам та прораба.
Наші дизайнери виконують роботу по комплектації об'єктів. Підбирають елементи сантехнічного наповнення, лицювальні матеріали, двері, освітлення. А також виконують постійний авторський супровід проєкту
Ремонт за дизайн проєктом
Ремонтно-будівельні роботи
Комплекація та супровід
Ми розробляємо всі необхідні креслення для проведення ремонтних робіт та формуємо кошторис комплектації.
Ми повторно виїжджаємо на об'єкт разом із прорабом, детально вивчаємо параметри приміщення, використовуючи лазерний рівень для перевірки стану чернової підлоги та стін, робимо повторні обміри та все документуємо. Після цього ми формуємо детальний кошторис на ремонтно-будівельні роботи.
Після підписання договору на ремонтно-будівельні роботи, ми починаємо ремонт. Будівельники заходять на третій день після підписання договору, ми з вами підбираємо фінішні матеріали, в рамках узгодженого бюджету. Ремонтні роботи проводяться близько 2 – 3 місяців.
Створення технічного дизайн проєкту
Складання детального кошторису
Виконання ремонтно-будівельних робіт
Ми проводимо першу онлайн або оффлайн зустріч, розповідаємо багато цікавого, відповідаємо на ваші запитання.
Зробивши заміри на об'єкті, ми розробляємо та узгоджуємо з вами схеми розташування меблів, техніки та сантехніки.
На основі візуалізацій майбутнього ремонту, ви погоджуєте загальну стилістику приміщень.
Спільне знайомство
Розробка планування
Робота з дизайнером
Процес роботи з нами
Вартість робіт
Ремонтні роботи - загальнобудівельні, сантехнічні, електромонтажні та малярні роботи, влаштування гіпсокартонних конструкцій, вкладання плитки, ламінату та паркету, монтаж сантехнічного наповнення, фарбування стін та стелі, влаштування натяжної стелі, монтаж освітлення тощо.

Будівельні матеріали - гіпсокартон, штукатурка, шпаклівка, склохолст, штукатурні кутики, проводка, підрозетники, сантехнічні труби, будівельні суміші тощо.

Оздоблювальні матеріали - керамічна плитка, фарба, ламінат, паркет тощо.

Наповнення - унітаз, рукомийник, ванна, душ, змішувачі, двері, розетки та вимикачі, освітлення тощо.
Ремонт під ключ від 300$ на м2
В ціну входять:
Візуалізації приміщень - фотореалістичні зображення усіх приміщень без зображення меблів. З візуалізацій буде зрозуміло, яку саме підлогу ми будемо робити, колір стін, дизайн дверей та плінтусів, сантехнічне наповнення, унітаз, ванна, рукомийник, оздоблення стін плиткою. Візуалізації доповнюються планом розташування меблів для меблярів.

Будівельні креслення - Усі необхідні креслення та схеми для якісної та швидкої реалізації проєкту. Плани оздоблення підлоги, розташування сантехнічного та електричного обладнання, розташування дверей, розташування вимикачів та розеток із вказівкою їх зв'язку з освітленням, схеми стелі, розгортки із розкладкою плитки та інше.

Комплектація проекту - специфікація використаних оздоблювальних матеріалів та наповнення. Плитка, ламінат, фарба, сантехніка, двері тощо.

Технічний дизайн проєкт 15$ на м2
В ціну входять:
Про стиль
Ми використовуємо прості дизайнерські рішення — це шлях до балансу між естетичним стилем та привабливим бюджетом
Ми працюємо у сучасному стилі надихаючись скандинавським підходом до створення житлового простору. При створенні інтер'єру особливу увагу ми приділяємо функціональності, ергономічності та доречності наших стилістичних рішень.

Наша мета, створити ремонт за всіма сучасними стандартами якості та стилю, який ви легко продовжите наповнювати та обживати.

PS: Якщо в майбутньому у вас виникнуть складнощі із вибором, наприклад дивану, ви завжди зможете отримати безкоштовну допомогу наших дизайнерів.
Що в результаті
Як кінцевий результат, ви отримаєте усю необхідну технічну документацію та візуалізації майбутнього ремонту, на базі чого ми реалізуємо ваш проект таким чином, щоб результат відповідав заявленій якості та максимально вписувався у встановленні рамки бюджету.
Наведіть курсор на фото, щоб побачити результат роботи
Також ви можете більш детально переглянути приклад технічного дизайн проєкту
Натисніть на фото, щоб побачити результат роботи
Також ви можете більш детально переглянути приклад реалізованого нами проекту
Переконайтесь у якості
Ми переконані в тому, що якість треба бачити, а не слухати про неї
Коли мова йде про рівень виконання ремонтно-будівельних робіт, то найкращий спосіб переконатися у їх якості, це побачити все на власні очі.

Якщо ви хочете побачити нас у справі, то ми із задоволенням організуємо для вас ознайомлювальний виїзд на один з наших об'єктів.
Подивіться наш блог
Тут ми ділимося своїм досвідом, розповідаємо про принципи роботи нашої компанії, про процес проектування і будівництва, а також про все, що з цим пов'язано.
Слідкуйте за будівництвом не встаючи з дивану
Перейти
Залишились питання?
Зв'яжіться з нами та ми відповімо на усі ваші запитання
Вул. Козацька 120/4, Київ
Пн-Пт 9:00 - 19:00
Наші контакти
2021 © osnova-studio.com
Будь-яке використання або копіювання матеріалів або збірки матеріалів сайту, елементів дизайну та оформлення допускається лише з дозволу правовласника і тільки з посиланням на джерело: www.osnova-studio.com