ДИЗАЙН ТА РЕМОНТ ДЛЯ КОЖНОГО
Дізнайтеся вартість ремонту
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом
Дізнайтеся деталі послуги
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом
Ви вже тут
На даний момент ви знаходитеся саме на цій сторінці
Комплексний ремонт під ключ
з дизайн проектом
Меню
ourteam.osnova@gmail.com
+38 (093) 671 76 83
Наша мета проста - зробити якісний ремонт нормою для всіх
Що ми пропонуємо
Ми створюємо якісний ремонт за розумні гроші
OSNOVA – українська компанія, що надає послуги у ремонтно-будівельній сфері. Основним напрямком компанії є розробка дизайн проектів інтер’єру та виконання ремонтних робіт під ключ.

Наша мета проста - зробити якісний ремонт нормою для всіх.

Використовуючи свій досвід роботи у сфері інтер'єрного дизайну та виконання ремонтно-будівельних робіт - ми розробили власний підхід до розробки дизайн проекту та процесу реалізації.

Наші замовники – люди які хочуть замовити послугу під ключ, від дизайн-проекту до реалізації, а також, люди які хочуть замовити лише проект, або лише реалізацію проекту. Дизайнери які шукають підрядника для реалізації їх ідей.
Ремонт під ключ
Розробка дизайн проектів
Проектування меблів індивідуального виробництва
Нащі замовники отримують будівельні матеріали зі знижкою у 20% від ринкової ціни.
Ми починаємо роботу наступного робочого дня після підписання договору. Розробка дизайн проєкту триває від 2х тижнів. Ремонтні роботи - від 50 робочих днів.
В ході виконання ремонтно-будівельних робіт ми надаємо детальну звітність щодо виконаного обсягу та використаних матеріалів. Усі роботи виконуються лише після підписання договору.
Будівельні матеріали зі знижкою - 20%
Швидкість реалізації
Договір та звітність
Принципи компанії
Перший етап роботи - створення дизайн проєкту. У постійному діалозі із замовником, ми створюємо дизайн його ремонту та усю необхідну робочу документацію для початку робіт.
Ми виконуємо усі види ремонтно-будівельних робіт. Будівельники працюють під постійним наглядом менеджера по проєктам та прораба.
Наші дизайнери виконують роботу по комплектації об'єктів. Підбирають елементи сантехнічного наповнення, лицювальні матеріали, двері, освітлення. А також виконують постійний авторський супровід проєкту
Ремонт за дизайн проєктом
Ремонтно-будівельні роботи
Комплекація та супровід
Про стиль
Ми використовуємо прості дизайнерські рішення — це шлях до балансу між естетичним стилем та привабливим бюджетом
Ми працюємо у сучасному стилі надихаючись скандинавським підходом до створення житлового простору. При створенні інтер'єру особливу увагу ми приділяємо функціональності, ергономічності та доречності наших стилістичних рішень.

Наша мета, створити ремонт за всіма сучасними стандартами якості та стилю, який ви легко продовжите наповнювати та обживати.

PS: Якщо в майбутньому у вас виникнуть складнощі із вибором, наприклад дивану, ви завжди зможете отримати безкоштовну допомогу наших дизайнерів.
Що в результаті
Як кінцевий результат, ви отримаєте усю необхідну технічну документацію та візуалізації майбутнього ремонту, на базі чого ми реалізуємо ваш проект таким чином, щоб результат відповідав заявленій якості та максимально вписувався у встановленні рамки бюджету.
Наведіть курсор на фото, щоб побачити результат роботи
Також ви можете більш детально переглянути приклад реалізованого нами проекту
Натисніть на фото, щоб побачити результат роботи
Також ви можете більш детально переглянути приклад реалізованого нами проекту
Вартість робіт
Ми не підбираємо найдешевше.
Є три основні фактори, які дають нам можливість робити ціни доступнішими
Ми базуємо наш дизайн на сучасно-скандинавському стилі, який ми адаптуємо під характеристики вашого приміщення. Тобто ми маємо низку вже пророблених інтер'єрних рішень, які ми використовуємо у роботі над проектом. Це і дає можливість економити на розробці дизайну.
Розробляючи дизайн, ми беремо до уваги кожну його деталь, аналізуючи якість та безпечність матеріалів, ціну та доречність використання. Всі наші рішення, в першу чергу, базуються на бюджеті замовника. Ви отримаєте тільки необхідне.
Після виконання дизайн проекту або аналізу існуючого проекту від замовника, ми виїжджаємо на об’єкт і проводимо ретельне обстеження усіх параметрів приміщення, після чого формуємо детальний кошторис на ремонтно-будівельні роботи, таким чином максимально оминаючи виникнення додаткових робіт.
Ви не витрачаєте гроші на розробку дизайну
Ви не витрачаєте гроші на зайві фантазії дизайнера
Ви не витрачаєте гроші на фіксовану ціну
Ремонтні роботи - загальнобудівельні, сантехнічні, електромонтажні та малярні роботи, влаштування гіпсокартонних конструкцій, вкладання плитки, ламінату та паркету, монтаж сантехнічного наповнення, фарбування стін та стелі, влаштування натяжної стелі, монтаж освітлення тощо.

Будівельні матеріали - гіпсокартон, штукатурка, шпаклівка, склохолст, штукатурні кутики, проводка, підрозетники, сантехнічні труби, будівельні суміші тощо.

Оздоблювальні матеріали - керамічна плитка, фарба, ламінат, паркет тощо.

Наповнення - унітаз, рукомийник, ванна, душ, змішувачі, двері, розетки та вимикачі, освітлення тощо.
Ремонт під ключ від 300$ на м2
В ціну входять:
Ми розробляємо всі необхідні креслення для проведення ремонтних робіт та формуємо кошторис комплектації.
Ми повторно виїжджаємо на об'єкт разом із прорабом, детально вивчаємо параметри приміщення, використовуючи лазерний рівень для перевірки стану чернової підлоги та стін, робимо повторні обміри та все документуємо. Після цього ми формуємо детальний кошторис на ремонтно-будівельні роботи.
Після підписання договору на ремонтно-будівельні роботи, ми починаємо ремонт. Будівельники заходять на третій день після підписання договору, ми з вами підбираємо фінішні матеріали, в рамках узгодженого бюджету. Ремонтні роботи проводяться близько 2 – 3 місяців.
Створення технічного дизайн проекту
Складання детального кошторису
Виконання ремонтно-будівельних робіт
Ми проводимо першу онлайн або оффлайн зустріч, розповідаємо багато цікавого, відповідаємо на ваші запитання.
Зробивши заміри на об'єкті, ми розробляємо та узгоджуємо з вами схеми розташування меблів, техніки та сантехніки.
На основі візуалізацій майбутнього ремонту, ви погоджуєте загальну стилістику приміщень.
Спільне знайомство
Розробка планування
Робота з дизайнером
Процес роботи з нами
Переконайтесь у якості
Ми переконані в тому, що якість треба бачити, а не слухати про неї
Коли мова йде про рівень виконання ремонтно-будівельних робіт, то найкращий спосіб переконатися у їх якості, це побачити все на власні очі.

Якщо ви хочете побачити нас у справі, то ми із задоволенням організуємо для вас ознайомлювальний виїзд на один з наших об'єктів.
Подивіться
наш блог
Тут ми ділимося своїм досвідом, розповідаємо про принципи роботи нашої компанії, про процес проектування і будівництва, а також про все, що з цим пов'язано.
Слідкуйте за будівництвом не встаючи з дивану
Перейти
Залишились питання?
Зв'яжіться з нами та ми відповімо на усі ваші запитання
Вул. Козацька 120/4, Київ
Пн-Пт 9:00 - 19:00
Наші контакти
2020 © osnova-studio.com
Будь-яке використання або копіювання матеріалів або збірки матеріалів сайту, елементів дизайну та оформлення допускається лише з дозволу правовласника і тільки з посиланням на джерело: www.osnova-studio.com